Pakiet Jezus z Nazaretu

ZNAK0016A

Opis

AutorJoseph Ratzinger
Detal brutto99,99
WydawnictwoZNAK

Więcej informacji

Mam nadzieję, że dane mi było zbliżyć się do postaci naszego Pana w sposób mogący dopomóc wszystkim tym czytelnikom, którzy pragną spotkać Jezusa i Mu uwierzyć.

Benedykt XVI


Benedykt XVI o życiu Jezusa

W pakiecie trzy tomy bestsellerowych medytacji


Od chrztu w Jordanie do Przemienienia – Ratzinger tłumaczy sens publicznego życia Jezusa. Przywołuje takie wydarzenia jak chrzest, kuszenie na pustyni, posłanie uczniów. Rozmyśla nad Kazaniem na górze, Modlitwą Pańską, przypowieściami, analizuje wielkie ewangeliczne obrazy.

Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania – Benedykt XVI mówi o ostatnich ośmiu dniach ziemskiego życia Jezusa, czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową a Niedzielą Zmartwychwstania. Przygląda się gestom i słowom Mesjasza, jak również otaczających Go ludzi – apostołów, uczonych w Piśmie, a także Jego katów.

Dzieciństwo – Tym razem Papież opowiada o najbardziej tajemniczym i najmniej znanym okresie życia Jezusa: narodzeniu i dzieciństwie. Pokazuje Boga, który przychodzi na świat w konkretnym miejscu, czasie i rodzinie.


Wydanie: pierwsze

Rok wydania: 2019

Oprawa: twarda

Liczba stron: 176+384+320

Wymiary: 150x205x85mm

Waga: 1.56 kg

Autor: Benedykt XVI (Joseph Ratzinger)

Tłumacz: Wiesław Szymona OP

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: