Obniżka! Listy Ojca Świętego Jana Pawła II do kapłanów Zobacz większe

Listy Ojca Świętego Jana Pawła II do kapłanów

SB000131

Opis

Detal brutto49,90
WydawnictwoStanisław

Więcej informacji

 

Nakładem Wydawnictwa św. Stanisława BM, ukazała się książka Listy Jana Pawła II do kapłanów.

Jest to zbiór 26 listów i encyklika O Eucharystii w życiu Kościoła, kierowanych do księży w każdy Wielki Czwartek przez cały okres pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II. Warto sięgnąć do tej skarbnicy myśli świętego Papieża o kapłaństwie, o służbie Bogu i człowiekowi, o Eucharystii.

Publikacja skierowana jest do wszystkich – do prezbiterów, ale i do każdego kto korzysta z ich posługi.
Patronat nad tą publikacją objęło Krajowe Duszpasterstwo Apostolatu Modlitwy za Kapłanów Margaretka.

Bogata treść oraz elegancka edycja, powodują, że książka może być wyjątkowym prezentem z okazji: jubileuszu kapłańskiego, na pamiątkę święceń dla neoprezbitera czy z okazji ustanowienia sakramentu kapłaństwa na Wielki Czwartek.

Rok wydania

2019

Liczba stron

335

Format

170x240 mm

Oprawa

twarda

ISBN

978-83-7422-938-830 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: