Obniżka! Zbrodnia i Medycyna Zobacz większe

Zbrodnia i Medycyna

AA211E

Opis

AutorGrzegorz Górny
Detal brutto29,90
WydawnictwoAA

Więcej informacji

Książka poświęcona najważniejszym problemom i wyzwaniom współczesnej bioetyki. Opisuje budzące wiele kontrowersji i emocji zjawiska na styku wiedzy przyrodniczej, nauk medycznych, rozwiązań prawnych, systemów etycznych oraz stanu świadomości społecznej. Koncentruje się zwłaszcza na tych zjawiskach, w których lekarze dokonują wyborów między życiem a śmiercią, takich jak np. aborcja, eutanazja, zapłodnienie pozaustrojowe czy transplantacje serca. Stawia pytania o dobro i zło w odniesieniu do ludzkiego życia i zdrowia.


ISBN: 978-83-7864-095-0

Okładka: miękka

Liczba stron: 176

Wymiary: 140 x 200 mm

Autor: Grzegorz Górny

Rok wydania: 2020

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: