Katolicki Dom

RAF3025A

Opis

Detal brutto79,00
WydawnictwoRAFAEL

Więcej informacji

Rodzinna księga życia religijnego; monumentalny i pięknie ilustrowany wolumen stanowi swego rodzaju przewodnik po praktykach religijnych, które należy pielęgnować w rodzinnym gronie. Będzie doskonałym uzupełnieniem Pisma Świętego oraz Katechizmu.

Autor - kapłan, od wielu lat uczestniczący w życiu swoich parafian - ukazuje szeroki wachlarz rozwoju religijnego do realizacji w każdym domu: tłumaczy jak prowadzić rodzinnie praktyki modlitewne, omawia sposoby czytania Pisma Świętego, wskazuje jak podążać ku świętości i się na nią otwierać, z jakich wzorców korzystać, wreszcie szczegółowo tłumaczy wszystkie sakramenty święte oraz praktyki roku liturgicznego z omówieniem najważniejszych świąt i okazji. Całość została wzbogacona o rozbudowaną część modlitewną.

Książka posiada Imprimatur Kościoła Katolickiego.

Wydanie: pierwsze
 
Rok wydania: 2020
Oprawa: twarda
Liczba stron: 320
Wymiary: 195x260 mm
Waga: 1.72 kg
ISBN: 978-83-66560-46-8
Autor ks. Leszek Smoliński

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: