Cali Twoi, Maryjo!

DYSTRYBUCJA00RR

Opis

Detal brutto15,00
WydawnictwoPOMOC

Więcej informacji

Nie mam wątpliwości, że wizerunek Matki Bożej Małżeńskiej jest wielkim darem od Boga dla wszystkich małżeństw sakramentalnych i zbudowanych na nich rodzin. Jesteśmy narodem Maryjnym, Królestwem Niepokalanej. Jest to dla nas powód do wielkiej dumy i zachęta do wyrażania wdzięczności.

Modlitewnik „Cali Twoi, Maryjo!” ma szansę stać się pomocą we wznoszeniu do Maryi naszych próśb, błagań, dziękczynienia i uwielbienia właśnie jako małżonków, rodziców. Kult Matki Bożej jest niewyczerpanym źródłem Bożej mocy. Czciciele Maryi nigdy się na Niej nie zawiedli. Dlaczego nie korzystać z tego jeszcze obficiej, jeszcze intensywniej? Tym razem właśnie konkretnie, jako małżonkowie, jako rodzice.ISBN: 978-83-7256-017-9

Format: 11 x16 cm

Oprawa: miękka

Autor: Mieczysław Guzewicz

Ilość stron: 224

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: