Obniżka! Księga intencji mszalnych na rok 2019 Zobacz większe

Księga intencji mszalnych na rok 2019

JED001666

Opis

Detal brutto44,00
WydawnictwoJEDNOŚĆ

Więcej informacji

Księga do wpisywania przyjętych intencji Mszy Świętych, zawiera niezbędne rubryki, aby wpisać datę i godzinę Mszy, treść intencji czy nazwisko celebransa. Wydana w dużym i poręcznym formacie A4, szyta, dzięki temu bardzo trwała. Oprawiona w twardą okładkę z płóciennym grzbietem. Przygotowana w układzie kalendarzowym - każda strona to kolejny dzień roku, z zaznaczonymi okresami liturgicznymi i świętami. Wydanie na 2019 rok.


Stron:

432

Oprawa:

twarda, płócienny grzbiet, tasiemka

Format:

210x280 mm

Rok wydania:

2018


30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: