Obniżka! Ewangelizacja wśród Swoich (Mt10) abp Grzegorz Ryś Zobacz większe

Ewangelizacja wśród Swoich (Mt10) abp Grzegorz Ryś

KAT004

Opis

Detal brutto25,00
WydawnictwoStudio Katolik

Więcej informacji

Jezus wzywa do ewangelizacji wśród swoich: „Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego! Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela”. I dodaje: „Posyłam was jak owce między wilki”. Ma na myśli nie pogan i nie Samarytan. Z bólem myśli o owcach, które zamieniły się w wilki. Mówi: „posyłam was do nich …na świadectwo!” – nie na dyskusje, doktrynalne spory. Owca, która stała się wilkiem, ma w sobie ciągle znajomość Ewangelii. Nie potrzebuje perswazji. Do zmiany postawy może ją skłonić jedynie przykład tych, którzy Ewangelią żyją.


Spis utworów

1. Dwunastu - 34 min.

2. „Idźcie do owiec, które poginęły z domu Izraela” (Mt 10, 6) - 38 min.

3. Miara pogubienia - 34 min.

4. Miara świadectwa - 35 min.

5. Nowa ewangelizacja - 27 min.

6. Nowa ewangelizacja – c.d. - 41 min.


Szczegółowe dane

Komplet zawiera: 1 płyta CD w formacie mp3

Rok wydania: 2020

Długość nagrania: 3 godz. 30 min

Wymiary: 135x190mm

Waga: 0.11 kg

ISBN: 978-83-66372-62-7

Seria wydawnicza: Szkoła biblijna

Autor: abp Grzegorz Ryś

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: