Obniżka! Mówić o Jezusie Zobacz większe

Mówić o Jezusie

DYSTRYBUCJA0000045

Opis

Detal brutto16,99
WydawnictwoWydawnictwo M

Więcej informacji

Książka jest zapisem katechez i konferencji, w których kard. Tagle mówi o przeżywaniu prawdziwej komunii z Bogiem jako bliskiej i głębokiej więzi, która przynagla nas do opowiedzenia innym o Jezusie. Według niego jedyną niezbędną misją Kościoła jest opowiadanie innym słowem, czynami i życiem o Chrystusie. „Jest nadzieja – pisze Autor – że kiedy ludzie zobaczą, jak z miłością nosimy krzyże innych, oni również rozpoznają oblicze niewinności i dostrzegą Syna Bożego w nas”.

Kardynał Tagle to wybitna postać współczesnego Kościoła. Arcybiskup Manili jest charyzmatycznym rekolekcjonistą, którego chętnie zapraszają wspólnoty i diecezje na całym świecie. Wielokrotnie gościł w Polsce, mn. in. na zaproszenie apba Grzegorza Rysia.ISBN: 978-83-8043-523-0
Okładka: miękka
Wymiary: 120x190 mm
Ilość Stron: 112

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: