Między Prawdą a blogiem. Rok B Zobacz większe

Między Prawdą a blogiem. Rok B

SALWA002

Opis

Detal brutto25,50
WydawnictwoSalwator

Więcej informacji

Między prawdą a blogiem. Krótkie kazania na rok B

ks. Piotr Wróbel

Krótkie lecz treściwe kazania pomogą w codziennym zabieganiu każdemu kto chcę iść głębiej, dalej, a zarazem bliżej Boga. Objaśnienia biblijnych fragmentów i bezpośrednie odniesienie do sytuacji życiowych, postaw społecznych i powszechnych zachowań uzmysławia nam, jak często w prozaicznych zdarzeniach mamy okazję potwierdzić, że jesteśmy uczniami Jezusa


Między prawdą a blogiem prowadzi drogą prostą, na której odkryjesz jak blisko każdego z nas jest Bóg, nie pozwól mu czekać.

Format: 145x205

Stron: 164

ISBN: 978-83-7580-802-5

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: