Obniżka! BOŻE CIAŁO - film DVD Zobacz większe

BOŻE CIAŁO - film DVD

ADD0002

Opis

Detal brutto39,90
WydawnictwoAdd Media

Więcej informacji

 

Film "Boże ciało" - dzieło kinematografii i arcydzieło przedstawiające podniosłość codzienności

Film Boże Ciało to odpowiedź na to, jak warto najprostsze, codzienne sprawy przełożyć na duchowość z Bogiem. Boże Ciało film, który na faktach codzienności opierając się, ukazuje jak w życiu, nawet tym nie zawsze religijnym sensu stricto można odnaleźć łącze z Panem i w końcu jak można przekazywać je dalej poprzez najprostsze prawdy. "Kto z Was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień" - oto słowa Jezusa, które jednoznacznie wskazują na konieczność przebaczania i dawania szansy nawrócenia się nawet największym grzesznikom. Każdy ma szansę na pojednanie z Bogiem. Każdy ma szansę zbliżyć się do niego. Tak jest też z głównym bohaterem - chłopakiem o burzliwej przeszłości, z poprawczaka, który jednak na swój niekonwencjonalny sposób, niesztampowy , nie mieszczący się w normach tradycyjnego kapłaństwa piastuje opiekę nad duchowością społeczności małej miejscowości.

Jest fałszywym kapłanem, podaje się za niego….bowiem przeszłość nie pozwala mu sprostać założonemu przez siebie marzeniu o bycie duchowym posłańcem.

Obsypany nagrodami - film Boże Ciało pretenduje do Oscara 

Film Boże Ciało to godne uwagi i zobaczenia filmowe dzieło. Fakt ten potwierdzają nagrody, które jednoznacznie wskazują, iż dzieło to jest skończone, przemyślane, pełne ważnych aspektów codziennego życia, diagnozujące współczesne problemy, a także i rolę kapłaństwa...ale tego prawdziwego i stanowiącego swoistą posługę. Łzy i stan skupienia, rozmyślań na pewno pojawi się tuż po jego obejrzeniu. Film Boże Ciało otrzymał 3 Złote Lwy, 11 innych nagród i aż 19 nominacji, w tym Boże Ciało do Oscara również zbliża się.

 

Tytuł polskiego kina, który nie może przejść bez echa - Boże Ciało online do kupienia w Dystrybucji Katolickiej, jako wyjątkowy pomysł na prezent

Boże Ciało cały film odnajdziesz u nas na płycie DVD. Film Boże Ciało to również rewelacyjny pomysł na zrobienie przyjemności bliskiej osobie, to doskonała koncepcja na wyszukany, inteligentny i dający do myślenia prezent. Kino inteligentne, refleksyjne, wciągające od pierwszej do ostatniej minuty. Doskonała obsada, perfekcyjna reżyseria i fabuła, która zasłużyła na owe nagrody i uznania.

Film Boże Ciało będzie wspaniałym prezentem dla najbliższych. To ambitny film na miarę doskonałego kina.

Zapraszamy więc serdecznie do zapoznania się ze zwiastunem filmu Boże Ciało, który po krótce już odrobinę wprowadzi nas w klimat ów filmu i z pewnością niejednego zachęci do rychłego jego oglądania. Dlaczego Boże Ciało cały film warto zobaczyć? Bowiem od pierwszej do ostatniej minuty trzyma widza w emocjonalnej garści.

Sprawdź również naszą recenzję filmu Boże Ciało.

 

http://fiat.fm/rozmowa-dnia/seans-z-o-michalem-leganem-boze-cialo-2019/

Dane techniczne DVD:

Język: polski 5.1, 2.0; audiodeskrypcja 2.0

Napisy: angielskie, polskie dla os. niedosłyszących

Czas: 110 min

Obraz: 16:9 (2.39:1)

Region: 2

Dodatki: zwiastun filmu, kulisy filmu, making of, sceny niewykorzystane


Reżyseria: Jan Komasa

Występują: Bartosz Bielenia, Aleksandra Konieczna, Eliza Rycembel, Tomasz Ziętek, Łukasz Simlat, Leszek Lichota i inni

Produkcja: Polska 2019

 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Y22lmaNA_Aw" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: