Obniżka! NIEWIERNY DVD Zobacz większe

NIEWIERNY DVD

MON0011B

Opis

Detal brutto29,99
WydawnictwoMonolith

Więcej informacji

Jim Caviezel („Pasja”, „Cienka czerwona linia”), Claudia Karvan („Daybrakers-Świt”) i Hal Ozsan (serial „Czarna lista”) w osadzonym na Bliskim Wschodzie, opartym na faktach dramacie Cyrusa Nowrasteha, autora „Zamachu na Regana” i „Ukamienowania Sorayi M.”.

Przebywający na zaproszenie egipskich przyjaciół z odczytem w Kairze amerykański dziennikarz Doug Rawlins (Jim Caviezel) zostaje porwany przez agentów irańskiego reżimu.

Wywieziony przez granicę, postawiony przed sądem pod zarzutem szpiegostwa, zdany jest na łaskę muzułmańskich fanatyków. Pracująca w Departamencie Stanu Liz (Claudia Karvan) ma nadzieję, że amerykańska administracja wesprze ją w staraniach o uwolnienie porwanego męża. Wielka polityka rządzi się jednak swoimi prawami. Kiedy Liz zdaje sobie sprawę, że rząd nie robi nic, by wydobyć Douga z irańskiego więzienia, postanawia udać się na Bliski Wschód i spróbować go ocalić.

https://www.youtube.com/watch?v=Ohbot_rZF0w

Kategorie: Filmy / akcja i przygoda, thriller

Nośnik: DVD

Ilość nośników: 1

Reżyser: Cyrus Nowrasteh

Aktorzy: Hal Ozsan, Stelio Savante, Jim Caviezel, Claudia Karvan

Czas trwania:104 min.

Dźwięk: DD 5.1 angielski, polski lektor

Napisy: polskie

Format obrazu: 16:9

EAN: 5907561153853

Data wydania: 2021-03-10

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: