Kard. St. Wyszyński Audiobook Prymas Tysiąclecia Zobacz większe

Kard. St. Wyszyński Audiobook Prymas Tysiąclecia

RAFAEL00001

Opis

Detal brutto19,90
WydawnictwoRAFAEL

Więcej informacji

Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia, prawdziwy przywódca i duchowy przewodnik milionów Polaków, wybitny mąż stanu. Jego heroiczna postawa połączona z mądrością i niezwykłą intuicją polityczną pozwoliła przetrwać polskiemu Kościołowi w najtrudniejszym okresie stalinizmu. Jednocześnie to kapłan niezwykle wymagający od siebie, pokorny, okazujący szacunek każdemu napotkanemu człowiekowi i mający świetny kontakt z prostymi ludźmi. Zawsze kierował się sercem, dobrocią i miłością. To dzięki jego wieloletniej posłudze Kościół w Polsce wydał światu najpiękniejszy owoc, jakim był papież św. Jan Paweł II.

Z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia przypominamy i przybliżamy tę niezwykłą postać, której tak wiele zawdzięczamy jako naród. Tym samym dołączamy się do grona osób modlących się w podzięce za wyniesienie go na ołtarze.

Format: CD Mp3

Czas trwania: 3 godz. 42 min.

Lektor: Bogumiła Kaźmierczak

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: