KS. MAREK DZIEWIECKI

KS. MAREK DZIEWIECKI

Marek Dziewiecki (ur. 3 lipca 1954 w Radomiu) – rzymskokatolicki prezbiter, doktor psychologii, odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Kapłan diecezji radomskiej, ekspert Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie". Doktorat z nauk o wychowaniu uzyskał na Papieskim Uniwersytecie Salezjańskim w Rzymie w 1988. Jest adiunktem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Autor kilkunastu książek z dziedziny psychologii wychowawczej, przygotowania do życia w rodzinie, profilaktyki i terapii uzależnień. Stały współpracownik kwartalnika eSPe.

W latach 1999-2014 pełnił funkcję krajowego duszpasterza powołań, a od 2003 funkcję wicedyrektora Europejskiego Centrum Powołań.

Od 2000 jest dyrektorem radomskiego telefonu zaufania "Linia Braterskich Serc".

Niezwykle wyrazisty, posiadający ogromną wiedzę kapłan. Doktor psychologii (Universita’ Salesiana, Rzym) i magister teologii (KUL), wykładowca, rekolekcjonista, dyrektor telefonu zaufania Diecezji Radomskiej, specjalista w dziedzinie profilaktyki i terapii uzależnień, autor ponad 60 książek i kilkunastu audiobooków o człowieku, rozwoju i wychowaniu.

Niewiele osób wie, że ksiądz Marek jest niesamowicie pogodnym i radosnym człowiekiem oraz czynnym sportowcem prowadzącym bardzo zdrowy tryb życia. Na każde z naszych spotkań przywozi świeże żarty i anegdoty. Jego konferencje to kopalnia złotych myśli, które potrafi ubrać w proste i poruszające zdania.

KS. MAREK DZIEWIECKI Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów