CARVER ALAN AMES

Informacja

CARVER ALAN AMES

Carver Alan Ames – od gangstera do mistyka

Carter Alan Ames przyszedł na świat w 1953 roku w Londynie. Jego rodzina była katolicka, była biedna, a jako że musiał szukać jakiejś recepty na biedę, szukał jak wyjść z tej sytuacji. Doszło do tego, że Ames w mgnieniu oka stał się niedobrym człowiekiem – był wręcz rozrabiaką. W szkole Carver Alan James nie był najlepszym uczniem, wręcz najgorszym, a za swoje zachowanie został wyrzucony ze szkoły jezuickiej. Należał do gangu – był jej szefem. Ames nie stronił od narkotyków, a przemoc nie była mu obca. Carver Alan James był przestępcą, który napadał na sklepy. Po ślubie z Kathy nie doszło do znaczącej zmiany, jego picie było nadal nałogowe. Nie zmieniło się to także po urodzeniu się jego dwojga dzieci. Ames za pracą wyjechał do Australii, gdzie studiował, a studia te ukończył. Pracował w firmie farmaceutycznej. Odbywał różne podróże.

Carver Alan Ames nawraca się

W 1993 roku w australijskim mieście Adelajda Amesa spotkało coś niezwykłego i przerażającego zarazem – spotkał jakiegoś mężczyznę, który nagle zaczął go dusić. Bronił się jak mógł, ale to na nic - dziwna postać jest nie do ruszenia. Każe mu odmówić „Ojcze nasz”, a Ames ulega, co sprawia, że tajemnicza postać odchodzi. Ames przestaje się modlić – postać znów się pojawia. Działo się to przez jedną noc. Od tego wydarzenia stają przed Amesem takie postacie jak na przykład św. Teresa z Ávili, która każe mu odmawiać Różaniec.

Przełomowe objawienie Amesa

Od tamtej pory następne święte postacie nawiedzają Cartera Alana Amesa – chcą, żeby się modlił i czytał Biblię. Gdy w 1994 zjawia się kościele w Anglii, gdzie klęka przed figurką i pojawia się przed nim światło, które zaczyna go ślepić – to Maryja. Jakiś czas później miał spotkanie z Jezusem. Zmieniło to serce i umysł Amesa. Chciał wybaczenia. Po tym wydarzeniu Carver Alan James doznał miłości, do Jezusa. I oddał się Bogu. Arcybiskup pozwolił mu głosić Słowo Boże. Po tym wszystkim pisał książki, podróżował i pomaga innym w szukaniu Boga. Dokonuje różnych uzdrowień. Książki Carvera Alana Amesa są niezwykle popularne, czytane przez wiele ludzi.

Oczami Jezusa – bestsellerowa książka Amesa

Carver Alan Ames w swojej książce Oczami Jezusa przedstawia historie o Jezusie zmierzającym do Jerozolimy, któremu towarzyszą uczniowie. Carver Alan Ames opisuje, jak przebiegało ich życie dnia codziennego. Ta książka to zbiór opowieści o tym, jak żył Jezus, a podstawą są osobiste objawienia autora. Opowieści w książce Amesa są niezwykłe, ponieważ niezwykły jest narrator. Otóż narratorem tej książki jest Jezus. Widzimy wszystkie wydarzenia tak, jakby widział to Jezus.
W ofercie naszej księgarni religijnej mamy m. in.: książki religijneaudiobooki religijne czy filmy religijne. Zapraszamy do przeczytania książek Carvera Alana Amesa: Manna z nieba, Niebo przemówiło, Oczami Bożej miłości i innych.

CARVER ALAN AMES Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów