MARCIN ZIELIŃSKI

Informacja

MARCIN ZIELIŃSKI

Marcin Zieliński – skierniewicki charyzmatyk

Marcin Zieliński ze Skierniewic od bardzo młodego wieku postanowił głosić Słowo Boże. Już jako 15-letni chłopiec dzielił się miłością do Boga, gdy pojechał do szpitala i oferował modlitwy. Dużym zainteresowaniem darzy temat przebaczenia, które według niego jest kluczowym elementem zbliżenia się do Boga dla katolika. Marcin Zieliński mówi także o takich rzeczach jak szczęście, czy wytrwałość. Ze swoim przesłaniem dotarł do wielu miejsc zarówno w Polsce, jak i za granicą. Swoje przekonania przekazuje w formie książek, audiobooków, przemów. Zieliński ukończył AWF, a piłka nożna jest jego uwielbianym sportem.

Co znajduje się w książkach Marcina Zielińskiego?

W audiobooku Poproszę Niebo Zielińskiego przedstawiony jest zapis konferencji mającej miejsce w 2016 roku w Krakowie. Tematem spotkania poruszonym przez trzy uczestniczące w nim osoby była tożsamość człowieka. Uczestnikami spotkania są Marcin Zieliński, Karol Sobczyk i Krzysztof Demczuk – świeccy liderzy wspólnot. 
Książka Marcina Zielińskiego To Bóg uzdrawia i czyni cuda opowiada o Bogu umacniającym, uzdrawiającym i… spełniającym marzenia. Jest to wywiad z Marcinem Zielińskim, którego marzeniem jest, aby zadziały się cuda niczym z Dziejów Apostolskich. Jest to opowieść o dążeniu Zielińskiego, aby doświadczyć mocy Ducha Świętego. Dowiemy się nie tylko, jak spełnić swoje marzenia, ale i wiele więcej rzeczy.
Wytrwaj do końca to pozycja traktująca o wytrwałości, historii prowadzącej do niej. To historia Marcina Zielińskiego, która zaczęła się w małej salce w Skierniewicach. Przedstawia nam, jak to wyglądało w przypadku jego życia. Zieliński pokazuje w niej jak „wytrwać do końca”. Przedstawia, jak podejść do wytrwałości w sposób praktyczny.
Natomiast Góra ośmiu błogosławieństw to przepis, jak być szczęśliwym. Co oznacza bycie szczęśliwym? Jaki człowiek jest szczęśliwy? Odpowiedź na tego typu pytania znajdują się w tej książce autorstwa Marcina Zielińskiego.
Książka Rozpal Wiarę jest próbą zmobilizowania do modlitwy. Marcin Zieliński utrzymuje w niej, że modlitwa o uzdrowienie to coś prostszego, niż mogłoby się wydawać.
O wytrwaniu Zieliński mówi w swoim audiobooku Wytrwaj do końca. Przekonuje, że ten, kto potrafi wytrwać, może spełnić swoje marzenia

77 moc przebaczenia – przebaczenie kluczem do Boga

Według Marcina Zielińskiego przebaczenie jest kluczową rzeczą w życiu każdego katolika, o której mało kto tak naprawdę wie. Dla każdego wierzącego przebaczenie powinno być koniecznością. Powinno ono być częścią naszego życia. Nieprzebaczenie bardziej zaszkodzi tobie niż tym, którzy ciebie skrzywdzili. Zieliński w książce 77 moc przebaczenia twierdzi, że wiele kłopotów i problemów może wynikać z nieprzebaczenia. Przebaczenie innym jest całkowicie konieczne, aby być szczęśliwym i zbliżyć się do Boga. Nieprzebaczenie, jak utrzymuje Zieliński, jest trucizną, trującą substancją, powodującą powolne obumieranie, zarówno cielesne, jak i duchowe. 77 moc przebaczenia Marcina Zielińskiego jest dostępna zarówno w formie książki, jak i audiobooka. Ta pierwsza zawiera elementy uzupełniające, które nie znalazły się w audiobooku.
W naszej bogatej ofercie posiadamy ciekawe pozycje książkowe: książki religijne. Polecamy między innymi książki Adama Szustaka OP i księdza Pawlukiewicza. Mamy również różne inne rzeczy związane z życiem duchowym: audiobooki religijne, filmy religijne. Bez problemu znajdziecie pamiątkę sakramentów - prezent na ślub, czy prezent na bierzmowanie. 

MARCIN ZIELIŃSKI Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów