ALICJA LENCZEWSKA

Informacja

ALICJA LENCZEWSKA

Alicja Lenczewska – wielkie nawrócenie

Alicja Lenczewska urodziła się 5 grudnia 1934 w Warszawie. Polska mistyczka, która stała się w ostatnim czasie bardzo znana. Lenczewska była pełna inteligencji, chęci do działania i kulturalna. Nie była osobą bardzo wierzącą w latach jej młodości, zmieniło się to jednak, w wieku około 50 lat, za sprawą jej chorej matki. Opieka nad nią spowodowała jej nawrócenie i zwiększoną uwagę na swoje życie duchowe.  U Lenczewskiej zaczęły się mistyczne spotkania z różnymi świętymi osobami. Zaczęła czytać publikacje dotyczące religii i czytać Pismo Święte. Swoje książki mistyczka pisze niezwykle prostym językiem, zrozumiałym dla każdego, by jej teksty nie nastręczały trudności. Twórczość i życiorys mistyczki cieszą się coraz większą popularnością. 
Pozycja książkowa Alicji Lenczewskiej pt. Droga Krzyżowa to jej rozważania na temat drogi krzyżowej. 
Biografia Alicji Lenczewskiej to książka w trzech częściach: życie i duchowość – zostają tu ukazane jej życiorys i droga duchowa; fotografie – to pokaźny zbiór zdjęć, które pochodzą przede wszystkim od jej rodziny.

Świadectwo i Słowo pouczenia słowa duchowe w przystępny sposób 

Książki mistyczki Alicji Lenczewskiej Świadectwo nie można przeczytać na szybko, bez zastanowienia. Należy czytać ją powoli, dokładnie zastanowić się nad każdym czytanym zdaniem, zatrzymać się i przemyśleć przesłanie danego fragmentu. Należy ją także przeczytać nie jeden, a kilka razy, aby dogłębnie zrozumieć jej głęboką treść. Mistyczka ma tutaj wiele do przekazania. Są to zapisane jej rozmowy z Jezusem Chrystusem, Matką Boską, aniołami i świętymi. Alicja Lenczewska miała możliwości rozmowy z tak znaczącą postacią dla każdego katolika jak Pan Bóg aż przez 25 lat swojego życia. To Jezus miał prośbę do samej Lenczewskiej, aby ta spisała wszystko to, co jej powiedział tak, żeby trafiło to do większego grona zainteresowanych. Jest to przekaz do społeczeństwa potrzebującego wsparcia i pomocy duchowej. Każdy, kto czuje się niepewny i zagubiony w swojej wierze, ta książka Alicji Lenczewskiej będzie bardzo pomocna. Mistyczka pisze prosto i zrozumiale, co sprawia, że odbiór przesłania, słów tam ujętych nie jest dla nikogo wielkim wyzwaniem. Słowo Pouczenia Lenczewskiej to spisane Słowa Boże, które stanowią wskazówki i drogowskazy dla ludzi dzisiejszego świata. Świadectwo i Słowo Pouczenia to publikacje Alicji Lenczewskiej będące pozycjami książkowymi dla tych, którzy czują potrzebę wsparcia duchowego w trudnych momentach w swoim życiu.
Oferta naszej księgarni religijnej to m. in.:  pakiet Alicji Lenczewskiej, książki religijne, audiobooki religijnefilmy religijne czy książki o świętych.

ALICJA LENCZEWSKA Jest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów