KS. DOMINIK CHMIELEWSKI

Informacja

KS. DOMINIK CHMIELEWSKI

Ks. Dominik Chmielewski – na początek sztuki walki

Ks. Dominik Chmielewski ma ciekawą przeszłość, i jest z tego powodu jednym z najbardziej popularnych duszpasterzy w naszym kraju. Urodził się w 1973 roku w Bydgoszczy. Trenował sztuki walki Dalekiego Wschodu przez 15 lat; osiągał w tym sporcie liczne sukcesy. Jednak później, w 2005 roku, przyjął święcenia kapłańskie, a tym samym zrezygnował z trenowania sztuk walki, poświęcając się całkowicie wierze i Bogu. Dzisiaj ks. Dominik Chmielewski jest jednym z lepiej znanych duszpasterzy. Jego kazania i wykłady są niezwykle cenione przez wiernych oraz tych, którzy mają pewne w tej kwestii wątpliwości. 

Słynna konferencja ks. Dominika Chmielewskiego

W dniach 16-19 października 2017 roku podczas VI Forum Charyzmatycznego w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Lombard ks. Dominik Chmielewski wygłosił konferencję na temat wielu ważnych dla katolików kwestii. Sfilmowana konferencja jest później stale poszukiwana przez zainteresowanych, a poszczególne frazy jej dotyczące często wpisywane są w internetowych wyszukiwarkach: „Chmielewski o aniołach” – anioły są wysłannikami Bożymi, są ważnym elementem w religii katolickiej, „Chmielewski o cierpieniu” – Jezus cierpiał za nasze grzechy, a cierpienie jest też częścią naszego codziennego życia, „Chmielewski o czasie dla dzieci” – dzieci są dla nas bardzo ważne, więc chcielibyśmy wiedzieć, jak je chronić, „Chmielewski o czyśćcu” – nikt z wiernych nie chce iść do Piekła, a zatem chcemy zostać oczyszczeni z grzechów, „Chmielewski o Eucharystii” – jest to niezwykle ważny sakrament w religii katolickiej, „Chmielewski o kobietach” – to kobieta wydaje na świat dziecko, więc to z jej ciała wychodzi nowy człowiek, „Chmielewski o Maryi” – wierni chcą wiedzieć więcej o tej niezwykle ważnej postaci, „Chmielewski o Mszy Świętej” – dla każdego katolika cotygodniowe msze święte to rzecz absolutnie priorytetowa.

Bibliografia ks. Dominika Chmielewskiego

Po tej konferencji ks. Dominik Chmielewski napisał parę książek. We wszystkich traktuje o bardzo ważnych tematach w dzisiejszym świecie – nie tylko dla wierzących. W swojej książce Kecharitomene ks. Chmielewski pisze o Maryi. Jest to w pewnym sensie przewodnik przybliżający tę postać. Jego miłość Cię uleczy to pozycja mówiąca o dylematach, które miewają współcześni katolicy.  Twoja droga to książka ks. Dominika Chmielewskiego o rozważaniach na temat Drogi Krzyżowej. Różaniec ratunkiem dla świata to rozważania różańcowe, piękne i głębokie, dla każdego wierzącego. Natomiast książka ks. Chmielewskiego pt. Walka duchowa u Ojców Pustyni traktuje o walce z pokusami, jak się im przeciwstawić.
W naszej księgarni katolickiej znajdziecie także inne religijne książki i wiele innych pozycji, w tym także audiobooki religijne. Polecamy m.in. książki autorstwa ks. Piotra Pawlukiewicza i Adama Szustaka OP. Oprócz pozycji książkowych znajdziecie takie produkty jak: Pismo Święte,dewocjonalia,różańce czy obrazki srebrne.

KS. DOMINIK CHMIELEWSKI Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów