ALABASTER

ALABASTER

Alabaster - akcesoria religijne wysokiej jakości

W naszej ofercie możesz znaleźć różnego rodzaju dewocjonalia z alabastru, które będą stanowić piękny wyraz wiary. Dostępne u nas akcesoria takie jak świeczniki, magnesy, figurki lub kropielnice możesz ulokować we własnym domu, dzięki czemu zaprezentujesz więź łączącą Cię z Bogiem Ojcem. Jedną z naszych propozycji jest krzyż z alabastru, który może zająć zaszczytne miejsce na półce w salonie lub innym pomieszczeniu. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnego na stronie asortymentu i wzbogacenia własnego mieszkania o kolejne akcenty przypominające o istocie religii w życiu człowieka.

Alabastrowe kropielnice - idealne do przechowywania wody święconej

W każdym katolickim domu możemy znaleźć wodę święconą, która jest wykorzystywana podczas religijnych uroczystości. W naszej ofercie produktów z alabastru znajdziesz różnorodne eleganckie kropielnice, które możesz napełnić sakramentalium. Proponujemy pięknie wykonaną alabastrową kropielnicę z aniołkami. Rzeźbione naczynie możesz umieścić przed drzwiami domu, aby przed każdym jego opuszczeniem, mieć w pamięci uczynienie znaku krzyża i prośbę do Stwórcy o opiekę.

Figurka z alabastru odpowiednia do przydomowej kapliczki

Jeżeli przed Twoim domem stoi drewniana kapliczka, zachęcamy do uzupełnienia jej o minimalistyczną figurkę z alabastru, której różne warianty znajdziesz w naszym asortymencie. Alabaster to drobnoziarnista odmiana gipsu, która doskonale sprawdza się do tworzenia wielu dewocjonaliów. Nasze produkty odznaczają się wysoką jakością i precyzją wykonania, dzięki czemu możemy określić je jako solidne i trwałe. Alabastrowa figurka Matki Bożej z dziećmi o wysokości 15 cm sprawdzi się wspaniale jako element niewielkiej kapliczki. Efektowne i stosowne dewocjonalia z alabastru to propozycja dla każdego, kto pragnie umieścić w swoim mieszkaniu materialny dowód wiary, jednocześnie wyrażając szacunek do Boga i osób, które poświęciły Mu swoje życie, z kolei następnie dołączyły do Niego w Niebie.

ALABASTER Jest 92 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów